HAROMA to przedsiębiorstwo rodzinne, które swoją działalność rozpoczęło w 1992 roku. Jego nazwa nawiązuje do imion założycieli - Haliny i Romana oraz ich dzieci – Macieja i Agnieszki, którzy z pasją i zaangażowaniem kontynuują rodzinne tradycje. 

 

Nasza firma specjalizuje się w produkcji, montażu oraz sprzedaży osłon okiennych, a jej bogata oferta obejmuje szeroki wachlarz rozwiązań takich jak np. rolety, żaluzje, markizy, pergole. Proponujemy również rozwiązania nietypowe, jak  w przypadku okien o zróżnicowanych kształtach (trapez, łuk, trójkąt). Wszystkie produkty wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów, co pozwala na długotrwałe użytkowanie i pełną ochronę przed słońcem oraz niepożądanymi spojrzeniami.

 

Ponad trzydziestoletnie doświadczenie oraz rozległa sieć powiązań kooperacyjnych z najlepszymi dostawcami w kraju i za granicą powodują, że utrzymujemy wysokie standardy jakościowe, co zawdzięczamy również wykwalifikowanemu i stabilnemu zespołowi pracowników, dla których priorytetem jest zadowolenie klienta. 

 

Nasza oferta prezentowana jest w specjalistycznym sklepie firmy HAROMA w Bydgoszczy przy ul. Królowej Jadwigi 2 (róg Garbary) oraz salonie w Białych Błotach przy ul. Berberysowej 4. W obu miejscach klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze odpowiedniego rodzaju osłony okiennej, która idealnie dopasuje się do stylu i charakteru ich wnętrza.

Wszystkie produkty oferowane przez firmę HAROMA wyróżniają się wysoką jakością, trwałością i estetyką wykonania. To sprawia, że firma zyskała wielu zadowolonych klientów, którzy chętnie wracają po kolejne produkty i polecają firmę swoim znajomym.

 

 

Facebook